![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190331_145445.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο τίτλος του απίθανου μυθιστορήματος ταιριάζει γάντι για να περιγράψει την φωτογραφία του trikalafocus, στην οποία απαθανατίζονται αποφασισμένοι για τη νίκη, ο Υποψήφιος Δήμαρχος Πύλης Βαλάντης Τσιούτσιας και οι τρεις (3) “σωματοφύλακες” Περικλής Μητρονάτσιος, Γιώργος Μπαλατσούκας και Παναγιώτης Τσόλας. Περιστοιχίζουν τον αρχηγό τους και και με ευθυτενές βλέμμα στέλνουν σαφές μήνυμα ότι ο αγώνας για την Πύλη τώρα ξεκινάει!