![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190330_184217.jpg?w=1200&ssl=1)
Βαρύ και ασήκωτο το διπλό cappuccino του Τρικαλινού αγρότη στη Θεσσαλονίκη σήμερα το πρωί! Ο φίλος μας από τα Στουρναρεϊκα, ξέκλεψε μισή ώρα από το μεστό του πρόγραμμα για να απολαύσει το καφεδάκι του παρέα με φίλο. Ο “αλμυρός” καφές που του σερβιρίστηκε του χάλασε τη διάθεση… ζήτησε και διπλή δόση!…“δεν έπερνα πλαστικό να τον απολαύσω περπατώντας … “ήταν το σχόλιο του…δεν τον ρωτήσαμε αν κέρασε τον φίλο του…
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190330_180146.jpg?w=1200&ssl=1)