![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190527_111625.jpg?w=1200&ssl=1)
Ρεσιτάλ συντονισμού της κυκλοφορίας έδωσε χθες ο πρώην αντιδήμαρχος Τρικκαίων Τόμυ Κυρίτσης, δίνοντας με δεξιότητα τροχονόμου προτεραιότητα στα οχήματα που έβγαιναν από το προαύλιο του 3ου Γυμνασίου…. Είναι η τρίτη φορά που γίνομαι τροχονόμος… μας είπε ο Τόμυ που με τη συμπεριφορά του έδωσε μια νέα διάσταση στο ρόλο των ενεργών δημοτικών συμβούλων που νοιάζονται εν τοις πράγμασι για το κοινωνικό σύνολο.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190526_132827.jpg?w=1200&ssl=1)