![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190511_213151.jpg?w=1200&ssl=1)
Βρίσκονται στο πλευρό του Δημάρχου Πύλης Κώστα Μαράβα και μάχονται με αποφασιστικότητα για τη διάχυση του έργου που έχει επιτελέσει ο εκ νέου υποψήφιος Δήμαρχος σε κάθε γωνιά του Δήμου Πύλης. Στις περιοδείες του Κώστα Μαράβα συναντήθηκαν ξανά, ο πιστός συνοδοιπόρος του υποψηφίου Δημάρχου και “μαιτρ” της Τοπικής Αυτοδιοίκησης, πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Χρήστος Νακος και η “Σταχτοπούτα” της Πύλης, υποψήφια δημοτική σύμβουλος Μαρία Κοντογιάννη, που με όπλο το ακαταμάχητο χαμόγελο και την “γαρδικιωτικη εσσάνς, ” έρχεται να κάνει την μεγάλη έκπληξη στο ψηφοδέλτιο της παράταξης Πρώτα ο άνθρωπος!