![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191231_111846.jpg?w=1200&ssl=1)
Μια ακόμη ιστορία καθημερινής τρέλας στα πολύβουα λόγω ημερών Τρίκαλα, αποτύπωσε ο φακός του Trikalafocus. Ο οδηγός λευκής κλούβας στάθμευσε το όχημα μπροστά στην είσοδο της πεζογέφυρας Κιτριλάκη γιατί ήθελε να τακτοποιησει μια δουλειά του. “Έτριβε” τα μάτια του ο δημοτικός αστυνόμος που του ζήτησε να απομακρυνθεί πάραυτα! Νωρίτερα τον είχε απομακρύνει από την οδό Κανούτα λόγω διπλοπαρκαρίσματος.