![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1552499729950.jpg?w=1200&ssl=1)
Μεγάλο αφιέρωμα στις μοναδικές δημιουργίες του Τρικαλινού <<Φειδία >> Άγγελου Πατσιατζή μετέδωσε σήμερα το star. Τo team της νεανικής πρωινής εκπομπής “στη φωλιά των ΚουΚου” εντυπωσιάστηκαν από τον ξυλογλύπτη που χαρίζει μορφή σε κορμούς δέντρων χρησιμοποιώντας ηλεκτρικό πριόνι.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1552499740018.jpg?w=1200&ssl=1)
Δυο εβδομάδες πριν τον επισκέφτηκε στο Γοργογύρι τηλεοπτικό συνεργείο του ANT1 όπου έγιναν γυρίσματα για λογαριασμό του κεντρικό δελτίου! Αυτή την περίοδο ο Άγγελος φιλοτεχνεί την κόρη του Ασκληπιου! Εύγε Άγγελε!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/korh-asklhpioy.jpg?w=1200&ssl=1)