![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_2497365580534962.jpeg?w=1200&ssl=1)
Με γεμάτες αγκαλιές πέρασαν το απόγευμα το κατώφλι της Κιβωτού του Κόσμου στο Βόλο, ο πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου, Γιάννης Οικονόμου και η ταμείας, Μάνη Γιαννοτάκη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191222_204351.jpg?w=1200&ssl=1)
Σε κλίμα χαράς και συγκίνησης παρέδωσαν στα παιδιά της δομής τα αγαθά που συγκέντρωσε ο Θωμάς Τζιωρτζιώτης προκειμένου να καλύψουν άμεσες ανάγκες των παιδιών που μεγαλώνουν στην αγκαλιά της Κιβωτού
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191222_194850-1.jpg?w=1200&ssl=1)
Τα παιδιά, ανταποδίδοντας την εσκτρατεία αγάπης όλων των Τρικαλινών, πραγματοποίησαν ένα όμορφο χριστουγεννιάτικο σκετσάκι γεμάτο συναίσθημα και ευχές για το νέο έτος!