![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/screenshot_20191226_115024.jpg?w=1200&ssl=1)
Λιγο κράτησε η ψυχική ηρεμία των Χριστουγέννων για δύο συμπολίτες μας οδηγούς που διαπληκτίστηκαν νωρίτερα στην οδό Κανούτα. Μήλον της έριδος, μια θέση στάθμευσης, την οποια “καβάτζωσε” ο ένας με μπαμπεσιά… βάζοντας οικείο του πρόσωπο να την κρατήσει… Δίκαια λοιπόν εξεμάνη ο δεύτερος που του είπε… Εμείς που κάνουμε γύρους είμαστε χαζοί…; Ευτυχώς, επενέβη άμεσα η Δημοτική αστυνομία και τα πνεύματα ηρέμησαν…