![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200128_211401.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 4ου Γυμνασίου Τρικάλων «Γιώργος Σεφέρης» εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στη συνάδελφο Κυριακή Γουρζιώτη για την πρόσφατη απώλεια της μητέρας της Ελένης Μπελετσιώτου-Γουρζιώτη και αντί στεφάνου στη μνήμη της προσφέρει σημαντικό οικονομικό ποσό στην οικογένεια μαθητή του σχολείου μας που αντιμετωπίζει οικονομικά προβλήματα.
Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 4ου Γυμνασίου Τρικάλων «Γιώργος Σεφέρης»