![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191231_194535.jpg?w=1200&ssl=1)
Άριστα κύλησε μέσα στο 2019 η συνεργασία του Αντιδημάρχου Οικονομικών Άρη Τζάνη με τους πρόεδρος των Τοπικών Κοινοτήτων του Δήμου Πύλης. Μπορεί η τοπική αυτοδιοίκηση να μην έχει βρει ακόμη τα πατήματα της και σε ορισμένους τομείς να χωλαίνει, ωστόσο με σοβαρότητα και ορθολογική διαχείριση μπορούν να γίνουν υπερβάσεις επ’ ωφελεία των δημοτών.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191229_190250_1.jpg?w=1200&ssl=1)
Σε κλίμα συμπόρευσης και αγαστής συνεργασίας κινείται ο πρόεδρος της Τ.Κ Μουριάς, Δημήτρης Γιαννούλάκος, που εργάζεται με μεθοδικότητα και αποτελεσματικότητα για το καλό της Μουριάς.