![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/12/img_0954.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο Αντιδήμαρχος Έργων του Δήμου Πύλης κ. Σωτήριος Χατζής συναντήθηκε την Παρασκευή 18/12 και ώρα 12 μ. μ. , στο Δημαρχείο Πύλης όπου συζήτησαν χρόνια προβλήματα που αντιμετωπίζει το Π.Κ. Πύλης που ανέφερε ο κ. Δαλαγεώργος, και δρομολόγησαν στο απώτερο μέλλον να φροντίσει την επίλυση τους ο Δήμος, στο μέτρο των δυνατοτήτων του συζητώντας συγχρόνως ο κ. Χατζής με τον Δήμαρχο Κωνσταντίνο Μαράβα, μεταφέροντας τα παραπάνω προβλήματα.