Προσκλητήριο σε όλους τους Τρικαλινούς-ες απευθύνει η υποψήφια βουλευτής Τρικάλων της ΝΔ. Κατερίνα Παπακώστα, για συμμετοχή στην κεντρική προεκλογική της εκδήλωση το βράδυ της Δευτέρας.
Συγκεκριμένα η κα Παπακώστα, θα μιλήσει σήμερα στις 20:30 το βράδυ στο Μύλο Ματσόπουλο, πραγματοποιώντας αναφορά στο κοινοβουλευτικό έργο της τετραετίας 2019-2023, αλλά και στους στόχους του κόμματος και της ίδιας για την νέα τετραετία, 2023-2027.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/05/image-128.png?w=1200&ssl=1)