Πανθεσσαλική συγκέντρωση διοργάνωσε φέτος η Λέσχη 4×4 Τρικάλων στο Ρίζωμα, με συμμετοχή 50 τετρακίνητων θηρίων που πρόσφεραν μοναδικό θέαμα με πολύ δράση!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1551687860589.jpg?w=1200&ssl=1)
Οι εντυπωσιακές εικόνες που βλέπετε εντάσσονται στις παράπλευρες δραστηριότητες που προγραμματίστηκαν για την κοπή της βασιλόπιτας. Η εκδήλωση έγινε σε εορταστικό και άκρως φιλικό κλίμα!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1551687703111-1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1551687825160-1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1551687896855.jpg?w=1200&ssl=1)
Οι εκδηλώσεις είναι τριήμερες και περιλαμβάνουν βόλτα με τα αγρίμια στην περιοχή των Μετεώρων και συγκέντρωση στο Ρίζωμα, καθώς επίσης και επίδειξη αγώνων στις πίστες Κ1,Κ2 και Κ3!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1551687845664.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1551687729888.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1551687852709-1.jpg?w=1200&ssl=1)