![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/03/photo-1678624909729.jpg?w=1200&ssl=1)
Με τεράστια οργανωτική επιτυχία πραγματοποιήθηκε σήμερα, Κυριακή , ο 14ος Ημιμαραθώνιος Καλαμπάκα -Τρίκαλα «Θανάσης Σταμόπουλος» με πλήθος δρομέων από όλη την Ελλάδα.
Το παρών στην αθλητική διοργάνωση έδωσε για μια ακόμη χρονιά ο Πάνος Ούνος, πετυχαίνοντας εξαιρετική επίδοση, γεγονός που αντανακλά το υψηλό επίπεδο φυσικής κατάστασης και αγωνιστικής ετοιμότητας στην οποία βρίσκεται το ευγενικό και εξυπηρετικό μέλος της ομάδας του «Νάρκισσου».