![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/02/img-20230210-154618.jpg?w=1200&ssl=1)
Μια ακόμα διευρυμένη κομματική συνάντηση διοργανώνει ο δυναμικός πρόεδρος της ΔΕΕΠ ΝΔ Τρικάλων Γιάννης Κουτσονάσιος, Το απόγευμα της προσεχούς Κυριακής και ώρα 18:00 μμ θα επισκεφτεί τα γραφεία της Νομαρχιακής Διοικούσας Επιτροπής, ο υφυπουργός παρά τω πρωθυπουργώ, Γιάννης Μπρατάκος προκειμενου να συζητηθουν οργανωτικά θέματα μιας και ο Γιάννης Κουτσονάσιος έχει θέσει σε κατάσταση προεκλογικής ετοιμότητας τα μέλη και τα στελέχη της τοπικής Νεας Δημοκρατίας απ’ άκρη σ’ άκρη στο νομό Τρικάλων.