![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190328_144222-e1553777393758.jpg?w=1200&ssl=1)
Με την ενημέρωση του προφίλ του (fb) στα προεκλογικά χρώματα της παράταξης <<Επανεκκίνηση Τώρα >>, ο πρόεδρος γενικής αποδοχής του δημοτικού συμβουλίου Τρικάλων κ.Μιχάλης Λάππας, σηματοδοτεί την προεκλογική του δραστηριοποίηση, αφού απομένουν μόλις 2 μήνες μέχρι την εκλογική μάχη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/mixalis-lappas.jpg?w=1200&ssl=1)
Σοβαρός, ευπροσήγορος με στοχευμένες παρεμβάσεις και πάντα ακροβοδίκαιος ως προς την τέλεση των καθηκόντων του, ο πρόεδρος απολαύει της πλήρους εμπιστοσύνης του Δημάρχου Τρικκαίων κ.Δημητρίου Παπαστεργίου και ασφαλώς χαίρει του σεβασμού όλων των συμβούλων, ανεξαρτήτως δημοτικών παρατάξεων.