![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/04/SPILIOS-YPOPSIFIOI.jpg?w=1200&ssl=1)
Εμφανώς χαλαρωμένος μετά την εκπλήρωση του βασικού στόχου που έχει να κάνει με τη συμπλήρωση του ψηφοδελτίου, ο Υποψήφιος Δήμαρχος Τρικκαίων Σπήλιος Τσιγάρας προχωρά στην “ανεπίσημη” παρουσίαση των υποψηφίων του, με αναρτήσεις στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Στην φωτογραφία, ο επικεφαλης της ανεξάρτητης αυτοδιοικητικής κίνησης Πρώτα οι πολίτες με τον υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο και στενό συνεργάτη Αντώνη Τσακιρη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/FB_IMG_1556883271624-1.jpg?w=1200&ssl=1)
Αναφέρει χαρακτηριστικά ο εκπαιδευτικος που πιστεύει στην επικράτηση του συνδυασμού του, εφόσον περάσει στη Β’ Κυριακή… Με τον υποψήφιο δημοτικό Σύμβουλο του ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΎ “ΠΡΩΤΑ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ” ΑΝΤΩΝΗ ΤΣΑΚΙΡΗ, Με τη νίκη!