Ένα τραγούδι ωδή στον απόλυτο έρωτα (επιλογή του Κώστα Χρυσάνθη) έβγαλε στην επιφάνεια το…καλλιτεχνικό ταμπεραμέντο της πρώην αντιδημάρχου Οικονομικών του Δήμου Τρικκαίων κας Ελένης Αυγέρου-Κογιάννη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190323_123519.jpg?w=1200&ssl=1)
Στο διαφημιστικό διάλειμμα της εκπομπής Ραδιοζυγοστάθμιση, η καλεσμένη και εκ νέου υποψήφια δημοτική σύμβουλος, βίωσε συναισθηματική έκρηξη και δεν δίστασε να εκφραστεί καλλιτεχνικά, τραγουδώντας με πάθος του υπέροχο τραγούδι που ερμήνευσε η μοναδική Μαρινέλλα!
Άνθρωποι που επιτρέπουν στην ψυχή τους ψυχή τους να “μιλάει” δίχως κόμπλεξ και πάντα με το χαμόγελο, είναι άξιοι εμπιστοσύνης!Αυτή τη σχέση χτίζει καθημερινά η πρώην αντιδήμαρχος με τους συνδημότες της!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190323_131320.jpg?w=1200&ssl=1)
Ευχαριστούμε για την φιλοξενία τον Ράδιοζυγός fm 100, τους συναδέλφους Γιάννη Πιτσογιάννη και Δημήτρη Παδιό και φυσικα τον καλό φίλο Κώστα Χρυσάνθη. Καλές εκπομπές παίδες!