![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190513_103759.jpg?w=1200&ssl=1)
Στη λαϊκή αγορά των Τρικάλων και στα καταστήματα περιόδευσε σήμερα ο υποψήφιος δήμαρχος Τρικκαίων Στέλιος Μπετσιμέας μαζί με υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους της παράταξης ΝΕΟ ΌΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190513_103904.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190513_103708.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190513_103634.jpg?w=1200&ssl=1)
Στο επίκεντρο των συζητήσεων με τους μικροπωλητές και τους μαγαζάτορες τα οξυμένα προβλήματα όπως η φορολογία και τα υπέρογκα δημοτικά τέλη. Ο υποψήφιος δήμαρχος ζήτησε τη στήριξη τους προκειμένου να αγωνιστεί με όλες τις δυνάμεις για τα Τρίκαλα και τους Δημότες.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190513_103837.jpg?w=1200&ssl=1)