![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190515_112040.jpg?w=1200&ssl=1)
Ικανοποιητική είναι η προσέλευση των πολυτέκνων του νομού Τρικάλων στην κάλπη που έχει στηθεί στο εργατικό κέντρο για την ανάδειξη της νέας διοίκησης του μεγαλύτερου συλλόγου της περιοχής.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190515_112113.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190515_112059.jpg?w=1200&ssl=1)
Το ψηφοδέλτιο είναι ενιαίο με τον απερχόμενο πρόεδρο κ.Κωνσταντίνο Βήτα να τονίζει για ακόμα μια φορά τη σπουδαιότητα των εκλογών που είναι καθοριστικές για την ομαλότητα του πολυπληθούς συλλόγου. Η κάλπη θα παραμείνει ανοιχτή μέχρι τις 19.00.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190515_111847.jpg?w=1200&ssl=1)
Όπως επισημαίνουν τα μέλη της διοίκησης, βασικός στόχος μας είναι ο σύλλογος μας να προασπίζει με σθένος το θεσμό της πολύτεκνης οικογένειας που σήμερα λόγω αδιέξοδων πολιτικών οδηγείται στην εξαθλίωση.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190515_111952.jpg?w=1200&ssl=1)