![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ-ΜΑΡΑΒΑΣ.jpg?w=1200&ssl=1)
Ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Θεσσαλίας κ. Κων/νος Αγοραστός επισκέφθηκε την Παρασκευή 17 /5 το παζάρι της Πύλης, όπου τον υποδέχτηκε στο εκλογικό του Κέντρο ο Υποψήφιος Δήμαρχος Πύλης κ. Κων/νος Μαράβας και είχαν εγκάρδιο χαιρετισμό μαζί του. Ο κ. Μαράβας συνόδευσε τον κ. Αγοραστό στο παζάρι της Πύλης όπου χαιρέτισε έναν
–έναν τους μικροπωλητές και τον κόσμο, όπως και ο κ. Μαράβας χαιρέτισε και αυτός τον κόσμο.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ-ΜΑΡΑΒΑΣ1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ-ΜΑΡΑΒΑΣ3.jpg?w=1200&ssl=1)