![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/12/img_20201207_112306.jpg?w=1200&ssl=1)
Το δέντρο τους στόλισαν στην είσοδο της πρώην Νομαρχίας, οι υπάλληλοι της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων, δημιουργώντας έτσι μια νότα αισιοδοξίας για τις γιορτινές μέρες που έρχονται εν μέσω πανδημίας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/12/img_20201207_112450.jpg?w=1200&ssl=1)
Το δέντρο τους στόλισαν στην είσοδο της πρώην Νομαρχίας, οι υπάλληλοι της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων, δημιουργώντας έτσι μια νότα αισιοδοξίας για τις γιορτινές μέρες που έρχονται εν μέσω πανδημίας.