![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsioutsias-oreina1.jpeg?w=1200&ssl=1)
Επισκέψεις στα όμορφα χωριά που στέκονται αγέρωχα στον καταπράσινο ορεινό όγκο του Δήμου Πύλης, πραγματοποίησε ο υποψήφιος Δήμαρχος Πύλης Βαλάντης Τσιούτσιας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsioutsias-oreina3.jpeg?w=1200&ssl=1)
Πλαισιωμένος από συνεργάτες, ο επικεφαλής της παράταξης “ΠΥΛΗ Αξιών είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με δεκάδες συνδημότες που κρατούν ζωντανά τα χωριά της περιοχής και να καταγράψει τις επισημάνσεις τους, αφού είναι γνωστή η επιθυμία του να ενσωματώσει τις θέσεις τους, στην κατάρτιση του προγράμματος που δεσμεύεται να υλοποιήσει με την ανάληψη των καθηκόντων του.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsioutsias-oreina-4.jpeg?w=1200&ssl=1)
Για ακόμα μία φορά, ο νεαρός υποψήφιος έτυχε θερμής υποδοχής και μάλιστα του πρόσφεραν και μια γκλίτσα…. σήμα κατατεθέν της περιοχής!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsioutsias-oreina2.jpeg?w=1200&ssl=1)