![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190508_114803.jpg?w=1200&ssl=1)
Αποφασισμένοι να δώσουν τον νυν υπέρ πάντων αγώνα ώστε ο Κώστας Μαράβας να επανεκλεγεί Δήμαρχος Πύλης από την πρώτη Κυριακή των εκλογών, είναι δύο από τα δυνατά χαρτιά της παράταξης “ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ” Στέφανος Καλαμαράς και Γιώργος Παλαντζάς.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190508_114821.jpg?w=1200&ssl=1)
Οι μπαρουτοκαπνισμένοι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Πύλης έχουν επιδοθεί σ έναν άνευ προηγουμένου προεκλογικό αγώνα οργώνοντας στην κυριολεξία της Δημοτικές Ενότητες του Δήμου Πύλης! Το μήνυμα που θέλουν να εμφυσήσουν στους συνδημότες τους είναι ότι… η Πύλη έχει Δήμαρχο τον Κώστα Μαράβα!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190508_114824.jpg?w=1200&ssl=1)