![](https://i0.wp.com/trikalain.gr/wp-content/uploads/2019/11/mulos-xotikon-9-750x400.jpg?resize=750%2C400&ssl=1)
Εκατοντάδες χιλιάδες επισκέπτες από ολόκληρη τη χώρα αλλά και το εξωτερικό μας επισκέφθηκαν και φέτος για να ζήσουν την παραμυθένια Χριστουγεννιάτικη μαγεία του Μύλου των Ξωτικών.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/79711277_2494341360634996_736498565261557760_o.jpg?w=1200&ssl=1)
Για δυο ημέρες ακόμη ο Άη Βασίλης, τα ξωτικά, οι Καρυοθραύστες και όλοι οι Χριστουγεννιάτικοι ήρωες σας περιμένουν για να ζήσετε μαζί μας τις τελευταίες όμορφες στιγμές του μεγαλύτερου Χριστουγεννιάτικου θεματικού πάρκου της Ελλάδας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/78189253_2494340800635052_6829923566092288000_o.jpg?w=1200&ssl=1)
Σας καλούμε στην τελετή λήξης που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 6 Ιανουαρίου 2020 στις 19:00, όπου θα αποχαιρετήσουμε μαζί τον αγαπημένο Μύλο των Ξωτικών.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ είναι λίγο που μας καθιερώσατε ως τον καλύτερο Χριστουγεννιάτικο προορισμό.
Ο Μύλος των Ξωτικών αφήνει πίσω του όμορφες αναμνήσεις και προσδοκίες για την επόμενη διοργάνωση.
Ραντεβού τον επόμενο Δεκέμβρη..
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/49599644_1924397247629413_7864174437115887616_o.jpg?w=1200&ssl=1)