![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/screenshot_20200202_194827-1.jpg?w=1200&ssl=1)
Την καθιερωμένη βασιλόπιτα έκοψε ο Πολιτιστικός Σύλλογος Βαθυρεύματος «Η ΓΚΟΥΡΑ» το βράδυ του Σαββάτου 1/2 στην Ταβέρνα « ΤΟ ΠΑΙΟ ΜΕΡΑΚΙ» στα Τρίκαλα, παρουσία αρκετού κόσμου του δημάρχου Πύλης κ. Κων/νου Μαράβα συνοδευόμενος από τον Πρόεδρο της ΔΕΥΑΠ κ. Βασίλειο Αναγνώστου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_3131.jpg?w=1200&ssl=1)
Το παρών έδωσαν ο πρόεδρος της Τ.Κ. Βαθυρρέματος κ. Μιχάλης Μπαλλάς, ο Πρόεδρος του Π.Σ. Παράμερου κ. Ηλίας Αναγνώστου ,η Πρόεδρος του Συλλόγου Γυναικών Αμπελακίων κ. Μαριαλένα Γιαννάκη, η Πρόεδρος της Τ.Κ. Στουρναρέικων κ. Γεωργία Λαμπρογεώργος.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_3127.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_3146.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_3144.jpg?w=1200&ssl=1)