![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/10/parthenis-dimitris-3.jpg?w=1200&ssl=1)
ΔΕΥΤΕΡΗ ΝΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΕΡΓΟΛΑΒΙΚΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ
Σήμερα 24-10-2019 για δεύτερη φορά σε δικαστική διαμάχη του πρώην Διοικητή του Νοσοκομείου Τρικάλων κ. Παρθένη … με το εργολαβικό καθεστώς … υπήρξε αθώωση … η οποία σηματοδοτεί ότι ο αγώνας απέναντι στην ιδιωτικοποίηση της υγείας … απέναντι στο εργολαβικό καθεστώς … ο αγώνας για την υπεράσπιση των εργασιακών δικαιωμάτων … ο αγώνας ενάντια στα οικονομικά συμφέροντα … ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ.. ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ….