![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/05/screenshot-20230512-100634.jpg?w=1200&ssl=1)
Η υποψήφια βουλευτής Τρικάλων του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ κα Μαρίνα Κοντοτόλη, στο πλαίσιο των επαφών της με φορείς και συλλόγους, επισκέφτηκε την περασμένη Δευτέρα τον Δικηγορικό Σύλλογο Τρικάλων. Την κα Κοντοτόλη υποδέχτηκαν στα γραφεία του συλλόγου ο πρόεδρος κ. Νίκος Γουγουλάκης και τα υπόλοιπα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου. Σε εγκάρδιο κλίμα αναπτύχθηκε γόνιμη συζήτηση για τα ζητήματα που αφορούν τον δικηγορικό κλάδο και την τοπική κοινωνία γενικότερα.