Μια όμορφη και γεμάτη ζεστασιά εκδήλωση διοργάνωσε ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 31ου Δημοτικού Σχολείου Τρικάλων στην αίθουσα εκδηλώσεων του Gallery Art Hotel.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_0678-1024x683.jpg?resize=1024%2C683&ssl=1)
Το αποκριάτικο πάρτι ξεκίνησε και οι λιλιπούτειοι μασκαράδες ήπιαν, χόρεψαν, διασκέδασαν σε μια ατμόσφαιρα γεμάτη αποκριάτικα τραγούδια ! Το ρυθμό στο ξέφρενο πάρτι έδινε η δραστήρια πρόεδρος του συλλόγου κα Ντίνα Οικονόμου!!!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_0676-1024x683.jpg?resize=1024%2C683&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_0681-1024x683.jpg?resize=1024%2C683&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_0702-1024x683.jpg?resize=1024%2C683&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_0698-1024x683.jpg?resize=1024%2C683&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_0704-1024x683.jpg?resize=1024%2C683&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_0683-1024x683.jpg?resize=1024%2C683&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_0699-1-1024x683.jpg?resize=1024%2C683&ssl=1)