![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/img_20200123_213103.jpg?w=1200&ssl=1)
Το θρυλικό ringtone-τραινάκι στο κινητό του Θωμά Χαχάμη ήχησε εκ νέου στην χθεσινοβραδινή συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, ελαφρύνοντας την ήδη βαριά ατμόσφαιρα λόγω της παραίτησης Λάππα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/screenshot_20200123_213214.jpg?w=1200&ssl=1)
Βέβαια, ο “καρβουνιάρης” διέκοψε τον αρχηγό της παράταξης Μαζί για τα Τρίκαλα, Κώστα Κρεμμύδα, όποιος εν τη ρυμη του λόγου είπε στον υπάλληλο του ΟΣΕ… Θωμά…κλείστο σε παρακαλώ… Δείτε το ευχάριστο στιγμιότυπο…