![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/protoxronia-trikala.jpg?w=1200&ssl=1)
Με εκδηλώσεις γιορτινές, μουσική, κρασί και βασιλόπιτα, αλλά πάνω απ’ όλα με χαρά, αγάπη και αισιοδοξία, ο Δήμος Τρικκαίων υποδέχεται το 2020. Στην κεντρική πλατεία Ηρώων Πολυτεχνείου των Τρικάλων από τις 23:30 όλα θα είναι έτοιμα με τη συνδρομή της e-trikala για την αλλαγή του χρόνου, για μια νέα αρχή. Οι τρικαλινοί/ες, οι φιλοξενούμενοι/ες, οι επισκέπτες/τριες είναι καλεσμένοι στη γιορτή αλλαγής του χρόνου, στη γιορτή της για ένα νέο ξεκίνημα.