![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191223_114748.jpg?w=1200&ssl=1)
Μύρισε… Χριστούγεννα στο κιόσκι που στεγάζεται στην Πλατεία Ρήγα Φεραίου στα Τρίκαλα όπου η Φλόγα έχει ανοίξει από χθες το Χριστουγεννιάτικο Bazaar της.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191223_114806.jpg?w=1200&ssl=1)
Οι άνθρωποι του συλλόγου, φίλοι και υποστηρικτές κατάφεραν να συγκεντρώσουν απίθανες δημιουργίες που τα προσφέρουν ώστε να ενισχυθεί οικονομικά ο Σύλλογος και να στηριχτούν όλο και περισσότερα παιδιά και οι οικογένειές τους.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191223_114816.jpg?w=1200&ssl=1)
Το Bazaar θα βρίσκεται εκεί μέχρι και σήμερα το βράδυ!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191223_114753.jpg?w=1200&ssl=1)