![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2021/01/img_20210107_115516.jpg?w=1200&ssl=1)
Την κινητοποίηση της ΔΕΥΑΤ, της Δημοτικής Αστυνομίας και της Αντιδημάρχου Βασιλένας Μητσιάδη, προκάλεσε τρύπα που άνοιξε ξαφνικά στο οδόστρωμα της οδού Πυργετού 24.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2021/01/received_1108110246373521.jpeg?w=1200&ssl=1)
Σύμφωνα με πληροφορίες του trikalafocus, η ζημιά οφείλεται σε σπασμένο αγωγό.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2021/01/received_199995871817296.jpeg?w=1200&ssl=1)
Εξαιτίας της τρύπας αυτής, η Δημοτική Αστυνομία έχει κλείσει το συγκεκριμένο τμήμα του δρόμου μεχρι να αποκατασταθεί πλήρως. Οι οδηγοί να ειναι ιδιαίτερα προσεχτικοί.