![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/screenshot_20191222_184914.jpg?w=1200&ssl=1)
Ασταμάτητοι παρά τις αντίξοες καιρικές συνθήκες είναι οι δικυκλιστές της τροχαίας που ρυθμίζουν ολημερίς την κυκλοφορία των οχημάτων στην είσοδο του Μύλου των Ξωτικών.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/screenshot_20191222_184851.jpg?w=1200&ssl=1)
Η συμβολή τους καθοριστική στην ανεμπόδιστη ροή της κυκλοφορίας εξασφαλίζοντας παράλληλα συνθήκες ασφάλειας για τους χιλιάδες επισκέπτες που κατέκλυσαν κι αυτή την Κυριακή το μεγαλύτερο Χριστουγεννιάτικο Θεματικό Πάρκο των Βαλκανίων!