![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_125605.jpg?w=1200&ssl=1)
Όμορφες στιγμές χαλάρωσης και ξεγνοιασιάς από την σκληρή πραγματικότητα, απαθανάτισε ο φακός του trikalafocus στην κοπή πίτας του Ράδιο Ζυγός. Ένα φοβερό ενσταντανέ ήταν ο ασπασμός του Κώστα Αργυρούση με την πρώην βουλευτίνα του ΠΑΣΟΚ Σούλα Μερεντίτη. Όλοι αισθανθήκαμε σα στο σπίτι μας στην ζεστή εκδήλωση, οπότε οι δύο πρώην σύντροφοι είχαν κάθε λόγο να αφεθούν στην οικειότητα και τον αυθορμητισμό που έχει σφραγίσει μια κοινή πορεία πολλών ετών…
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/02/img_20200207_125537.jpg?w=1200&ssl=1)