![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/01/324592297-5651998854912837-6067215042075622977-n.jpg?w=1200&ssl=1)
Την δική τους βασιλόπιτα έκοψαν τα τμήματα των Γυναικών και Κορασίδων στο περιθώριο των αγώνων του Σαββατοκύριακου , παρουσία του ΔΣ του Ασκληπιού . Ο Πρόεδρος κ. Μπατσίλας και τα μέλη του ΔΣ , έδωσαν τις καθιερωμένες ευχές στις αθλήτριες του συλλόγου και στη συνέχεια έκοψαν τις βασιλόπιτες .
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/01/325121249-699695694938662-3225423536880748386-n.jpg?w=1200&ssl=1)
Οι τυχερές που βρήκαν τα φλουριά ήταν η Τζήμα Ελεάνα από τις γυναίκες και η Βέρα Καρακούση από τις Κορασίδες .
Τις επόμενες ημέρες ο σύλλογος του Ασκληπιού θα κόψει την βασιλόπιτα όλων των τμημάτων σε ξεχωριστή εκδήλωση .
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/01/325148569-1407132983027064-8210666969176410208-n.jpg?w=1200&ssl=1)