Ποιο είναι το ξανθό αγόρι με τα μπλε μάτια που ξεσηκώνει τα πλήθη στους εντός έδρας αγώνες του ΑΟΤ; Αναφερόμαστε στον θρυλικό Χρήστο Καρακικέ, παλιό ραδιοφωνικό παραγωγό και μοναδικό showman που έχει προσκληθεί να παρουσιάσει πάμπολλες εκδηλώσεις της πόλης!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1551706114930.jpg?w=1200&ssl=1)
Τα τελευταία χρόνια ο Chris βρίσκεται στα ντεκ του Δημοτικού Σταδίου και φροντίζει να εμψυχώνει τους φιλάθλους της τρικαλινής ομάδας όποτε το απαιτεί η περίσταση! Παλιά του τέχνη κόσκινο!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/03/FB_IMG_1551706141494-1.jpg?w=1200&ssl=1)
Η αγάπη του για το ραδιόφωνο ανεξάντλητη! Φήμες λένε πως σχεδιάζει δυναμικό come back με εκπομπή που θα συζητηθεί! Όλα να τα περιμένεις από τον Santana!