![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_1017796868570394.jpeg?w=1200&ssl=1)
Για χορό κάτω από τα φώτα της εκτυφλωτικής ντισκομπάλας καλεί όλον τον καλό κόσμο που έχει ανάγκη μια βραδυνή φυγή από τις έννοιες της καθημερινότητας, η Μάνη Γιαννοτάκη!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/screenshot_20191227_190720.jpg?w=1200&ssl=1)
Πολυπράγμων ον, η υπερδραστήρια Μάνη διοργανώνει το βράδυ του προσεχούς Σαββάτου, 28/12/2019, στις 10 το βράδυ, το 2ο Disco Party στο Cafe club Mouseio στη Φήκη!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_604302650336878.jpeg?w=1200&ssl=1)
Οι παλιοί θα θυμηθούν και οι νεότεροι θα πάρουν μια γεύση από την πιο ερωτική εποχή!