![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191223_104041.jpg?w=1200&ssl=1)
Μέσα σε ζεστή ατμόσφαιρα πραγματοποιήθηκε η χθεσινή Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση του Μορφωτικού Πολιτιστικού Συλλόγου Καρυών με πρώταγωνιστή τον γνωστό Τρικαλινό Καραγκιοζοπαίχτη Κοσμά Παναγιώκα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/fb_img_1577087790499-2.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/fb_img_1577087795929-2.jpg?w=1200&ssl=1)
Τα μέλη του ΔΣ του δραστήριου συλλόγου με ανακοίνωση τους ευχαρίστησαν όσους συνέβαλαν στην όμορφη εορταστική εκδήλωση:
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/fb_img_1577087771256.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_592200411568381.jpeg?w=1200&ssl=1)
Σας ευχαριστούμε όλους που παρευρεθήκατε και ασφυκτικά γεμίσατε τον σύλλογο, αλλη μια φορά σε μια όμορφη γιορτή!!! Ο Κοσμάς Παναγιώκας χάρισε γέλιο πολύ στα παιδιά, μικρά και μεγάλα….η χορωδία του κατηχητικού της ενορίας Των Απόστολων Πέτρου & Παύλου Φαρκαδόνας με υπεύθυνη την Φιλοθεη Χαλβαντζά και τον π. Αθανάσιο Κούτσια που συνόδευσαν τα παιδιά, η χορωδία του συλλόγου μας…οι χορηγοι της εκδήλωσης μας Βιολάντα…και εργοστασιο γάλακτος Τρίκκη…τα δωράκια που προσφερε ο σύλλογος σε ολα τα παιδιά…ο όμορφος εξωτερικός και εσωτερικός στολισμός…μα πάνω απ ολα η παρουσία όλων σας…έκανε την χθεσινή βραδιά μαγική!!!!
Σας ευχαριστούμε όλους μεσα απο την καρδιά μας & σας ευχόμαστε Καλά Χριστούγεννα!!!!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191223_104739.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/img_20191223_104250.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_446889089336791.jpeg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_1128168374201622.jpeg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_476102623284526.jpeg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_539515133443193.jpeg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_2189212974511947.jpeg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_2393219934326899.jpeg?w=1200&ssl=1)