![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/d-kapi2.jpg?w=1200&ssl=1)
Όμορφη εκδήλωση με την ευκαιρία της κοπής πίτας για το 2020 στο Δ παράρτημα ΚΑΠΗ Δήμου Τρικκαίων. Η κοπή πίτας πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 23 Ιανουαρίου 2020 στον χώρο του ΚΑΠΗ, σε όμορφο και εγκάρδιο κλίμα. Παρούσα η αντιδήμαρχος Κοινωνικής Μέριμνας κ. Γεωργία Κοτρώνη – Μπαλοδήμου, οι δημοτικός σύμβουλος κ. Θεοδ. Σπανός, η περιφερειακή σύμβουλος κ. Δημ. Νάτσινα, στελέχη της Δ/νσης Κοινωνικής Μέριμνας, το προσωπικό του ΚΑΠΗ και του προγράμματος «Βοήθεια στο Σπίτι», ενώ την πίτα ευλόγησε ο π. Ανθιμος.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/d-kapi1.jpg?w=1200&ssl=1)
Στην εκδήλωση προσφέρθηκαν πίτες, γλυκά, αναψυκτικά και ποτά. Η εκδήλωση ολοκληρώθηκε με χορό, υπό την καθοδήγηση του χοροδιδασκάλου κ. Παπαγεωργίου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/d-kapi.jpg?w=1200&ssl=1)