![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/fiki2.png?w=1200&ssl=1)
Στις 19/5/2019 ο υποψήφιος Δήμαρχος Πύλης κ. Βαλάντης Τσιούτσιας συνοδευόμενος πάντα από ομάδα συνεργατών του, επισκέφτηκε το Ροπωτό και παρεβρέθη στον εσπερινό της Φήκης.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/fiki4.png?w=1200&ssl=1)
Στη συνέχεια κατευθύνθηκε προς τα ριζά της περιοχής για να “ριζώσει” για τα καλά. Η παρτίδα νίκης συνεχίστηκε στην Πιαλεία, καθώς ο κ. Βαλάντης Τσιούτσιας εντυπωσίασε με τη δομημένη σκέψη του, την κατάρτισή του αλλά και την αμεσότητα που τον διακατέχει. Καθημερινή επαφή, εμπιστοσύνη, ειλικρινές βλέμμα το κλειδί της επιτυχίας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/fiki6.png?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/fiki5.jpg?w=1200&ssl=1)