![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/03/336661323-181222138015501-6699939414215830326-n.jpg?w=1200&ssl=1)
Η 1η Τοπική Μονάδα Υγείας Τρικάλων ανακοινώνει στους πολίτες του Ν. Τρικάλων ότι από την 1η Μαρτίου 2023 προστέθηκε στο δυναμικό της δομής μόνιμο ιατρικό προσωπικό. Η Συντονίστρια κα Καλογήρου Θεοδώρα Ιατρός Παθολόγος θα λειτουργεί ως προσωπικός ιατρός και θα εξετάζει καθημερινά στο ιατρείο της 1ης ΤΟΜΥ Τρικάλων.
Πληροφορίες για εγγραφές σε προσωπικό ιατρό – ραντεβού:
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2431440988
Δ/νση: 1η ΤΟΜΥ Τρικάλων – Ομήρου 13 (ισόγειο)
E-mail: tomy.trikala1@dypethessaly.gr
Το παρόν έργο είναι συγχρηματοδοτούμενο από την Ευρωπαϊκή Ένωση και το Ε.Π. Περιφέρειας Θεσσαλίας μέσω ΕΣΠΑ.