![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/screenshot-20240507-190409.jpg?resize=1200%2C1028&ssl=1)
Οι μέρες κυλούν αντίστροφα για τον ετήσιο χορό της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Τρικάλων, το Σάββατο 11 Μαΐου 2024 & ώρα 22:30 σε έναν όμορφο χώρο νυχτερινής διασκέδασης. Το εντυπωσιακό « Story under the stars», στο 4o χλμ. Τρικάλων-Καλαμπάκας θα φιλοξενήσει την όμορφη βραδιά στην οποία αναμένεται να πρωταγωνιστήσουν η μουσική και η διασκέδαση. Τη δική της λάμψη θα προσθέσει η όμορφή δημοσιογράφος Όλγα Αντωνίου, η οποία θα παρουσιάσει το κοσμικό γεγονός της περιοχής μας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/image-26.jpg?resize=848%2C1200&ssl=1)
Σας προσκαλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας, την χοροεσπερίδα μας, που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 11 Μαΐου 2024 & ώρα 22:30 στο « Story under the stars», 4o χλμ. Τρικάλων-Καλαμπάκας.
Με τιμή
Το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ