![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/received-3612225659018365.jpeg?resize=433%2C578&ssl=1)
Σε κλίμα χαράς πραγματοποιήθηκε το απόγευμα του Σαββάτου, στο Μεγάλο Κεφαλόβρυσο, η καθιερωμένη εκδήλωση για το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου δέντρου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/received-645211767538659.jpeg?resize=578%2C433&ssl=1)
Ο πρόεδρος του χωριού Σωτήρης Τσιγάρας, ευχήθηκε σε μικρούς και μεγάλους χαρούμενα Χριστούγεννα με υγεία, αγάπη, αλληλεγγύη και το 2024 να είναι ειρηνικό και δημιουργικό.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/received-177212262143645.jpeg?resize=1080%2C486&ssl=1)
Ακολούθησαν όμορφες δράσεις ενώ την παράσταση έκλεψε το μπαζάρ στο δημοτικό σχολείο, σε συνεργασία με το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/img-20231203-103955.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/received-363548906349748.jpeg?resize=1080%2C1194&ssl=1)
Παραβρέθηκαν οι αντιδήμαρχοι Μιχάλης Λάππας, Σοφία Αλεστά και η εντεταλμένη για τις Δημόσιες Σχέσεις στον Δ. Τρικκαίων Έφη Λεβέντη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/received-275436385085646-1.jpeg?resize=1080%2C1444&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/received-893923788956394.jpeg?resize=433%2C578&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/received-735162438467652.jpeg?resize=1200%2C900&ssl=1)