![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/photo-1703942107031.jpg?resize=1200%2C735&ssl=1)
Έβγαλε είδηση η χθεσινή παρουσία του δημάρχου Μετεώρων, στην ορκωμοσία του επανεκλεγέντα δημάρχου Πύλης.
Λίγο πριν ο φωτογραφικός φακός του trikalafocus απαθανατίσει την αγκαλιά του με τον Κώστα Μαράβα, ο Λευτέρης Αβραμόπουλος τόνισε πως στηρίζει τον Κώστα Μαράβα για την ΠΕΔ.
Φαίνεται πως …σιγοψήνεται η υποψηφιότητα του Κώστα Μαράβα για την Περιφερειακή Ένωση Δήμων Θεσσαλίας, με του επαΐοντες να τοποθετούν τις εκλογές περίπου τον Φεβρουάριο.
ιδωμεν….