![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000077975.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Τίποτα πιο όμορφο από το να απολαύσεις το χειμωνιάτικο πρωινό, πίνοντας ζεστό, μυρωδάτο ελληνικό καφέ στο ξεκίνημα της ημέρας. Η ηρεμία που αποπνέει το αγαπημένο καφέ – ζαχαροπλαστείο ”Νάρκισσος”, στα μανάβικα των Τρικάλων, δημιουργεί τη γλυκιά νοσταλγία της εποχής που το σερβίρισμα του ελληνικού καφέ απογείωνε τη διάθεση.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000077971.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Σιγοβράζει στο μπρίκι με μεράκι και υπομονή για να απολαύσουν οι φίλοι του Νάρκισσου τη βελούδινη αίσθηση που αφήνει το καϊμάκι. Η απόλυτη παραδοσιακή εμπειρία που συνδυάζεται με γλύκισμα, σας περιμένει καθημερινά στο μοναδικό περιβάλλον του Νάρκισσου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000077976.jpg?resize=1200%2C1010&ssl=1)
Μια ζωντανή χρονοκάψουλα με ρετρό αισθητική στην πόλη των Τρικάλων για καθημερινή ”απόδραση”.