![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/10/photo-1696326288171.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Η πολυετής σχέση εμπιστοσύνης ανάμεσα στον δήμαρχο Πύλης Κώστα Μαράβα και τον πρώην πρόεδρο του δημοτικού συμβουλίου Χρήστο Νάκο, βάζει τα γερά θεμέλια της νίκης του συνδυασμού «Πρώτα ο Άνθρωπος» στις δημοτικές εκλογές της 8ης Οκτωβρίου.
Ο Πιαλειώτης «τζέντλεμαν» της τοπικής αυτοδιοίκησης στέκεται με όλες του τις δυνάμεις στο πλευρό του Κώστα Μαράβα, για να συνεχίσει ο Δήμος Πύλης να πορεύεται σε αναπτυξιακή πορεία για ένα καλύτερο αύριο για όλους τους δημότες.
Ο υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της Δημοτικής Ενότητας Πιαλείων απολαύει διαχρονικά της εκτίμησης των συνδημοτών του και θεωρείται βέβαιη η ανανέωση του συμβολαίου εμπιστοσύνης, με ημερομηνία έναρξης την Κυριακή 8 Οκτωβρίου.