![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/10/photo-1697393448153.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
«Δεν ήταν απρόσμενη νίκη, την περιμέναμε, οι πολίτες μας αγκάλιασαν, ειδικά στην Β’ Κυριακή» τόνισε η πρώτη σε ψήφους υποψήφια στο νομό Τρικάλων με τον συνδυασμό του νέου Περιφερειάρχη, Χρύσα Ντιντή. Η Τρικαλινή δικηγόρος επεσήμανε πως χρειάζεται επειγόντως ανασυγκρότηση στη Θεσσαλία και η παράταξη του Δημήτρη Κουρέτα, είναι έτοιμη να εργαστεί με σχέδιο και δύναμη για να γίνει πράξη αυτό που περιμένει ο πολίτης. Δείτε την δήλωση της στην κάμερα του trikalafocus: