![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/11/photo-1699254284759.jpg?resize=1200%2C921&ssl=1)
Ο μικρός Δημήτρης έχει αδυναμία στις μοτοσυκλέτες της Ομάδας Ζ και όποτε βρεθεί κοντά στους ένστολους δικυκλιστές της ΕΛ.ΑΣ, ζητά ευγενικά να …επιθεωρήσει τις μηχανές που φαντάζουν εντυπωσιακές στα παιδικά του μάτια. Και χθες, ο φίλος του Βασίλης, δεν του χάλασε το χατίρι και τον ανέβασε ιπποτικά στην αγαπημένη του μηχανή. Αλλά και ο Τζιμάκος…κύριος. «Καλή υπηρεσία μεγάλε» είπε στον Βασίλη, πριν βάλει μπρος για την ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή του ποδηλατικού γύρου των Τρικάλων.