Δηλώσεις συμμετοχής για τις εκδηλώσεις στον 12ο Μύλο των Ξωτικών
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/10/mylos23-1-1.jpg?resize=851%2C1200&ssl=1)
Η Οργανωτική Επιτροπή του Μύλου των Ξωτικών καλεί όλα τα σωματεία, πολιτιστικούς συλλόγους, καλλιτεχνικές ομάδες, εργαστήρια, ωδεία, νεανικά και μαθητικά μουσικά σχήματα, σχολές χορού και όλους/ες όσους/ες επιθυμούν να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα εκδηλώσεων του Μύλου. Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή με την συμπλήρωση της ακόλουθης ηλεκτρονικής αίτησης στον σύνδεσμο
Φέτος ο Μύλος των Ξωτικών ανοίγει τις πύλες στις 24 Νοεμβρίου 2023 και θα λειτουργεί μέχρι τις 7 Ιανουαρίου 2024, καθημερινά από τις 10:00 το πρωί έως τις 10:00 το βράδυ.
Για φέτος προγραμματίστηκαν 45 ημέρες λειτουργίας γεμάτες δράσεις, καλλιτεχνικές εκδηλώσεις και πολλές εκπλήξεις για μικρούς και μεγάλους.
Από το γραφείο Τύπου του Δήμου Τρικκαίων